LOADING

Background Image

Części i dokumentacja

Szybko Tanio Dobrze

jlg_service_partner

Części zamienne

Zapewniamy dostęp do wszystkich modeli urządzeń niezależnie od roku produkcji i pochodzenia. Prowadzimy magazyn części zamiennych w Warszawie. Prowadzimy politykę magazynową tak, aby zapewnić naszym klientom czas dostawy części w ciągu maksymalnie 48 godzin.

Aby zamówić część wystarczy podać nam numer fabryczny urządzenia lub przesłać zdjęcie jego tabliczki znamionowej. Typowaniem części zajmują się nasi technicy, korzystający z oryginalnych dokumentacji producenta. Gwarantujemy prawidłowe typowanie lub bezkosztowy zwrot części.

Zaopatrujemy w części firmy serwisowe, rentalowe oraz klientów końcowych. Gwarantujemy że wszystkie części są oryginalne, z gwarancją jakości do 12 miesięcy. Będąc przedstawicielem producenta w Polsce - oferujemy rozbudowany program rabatowy oraz dostęp do specjalistycznych części takich jak układy sterujące lub narzędzia diagnostyczne, które nie są dostępne w normalnej sprzedaży.

Proponujemy również części regenerowane lub zamienniki, co stanowi atrakcyjną ekonomiczną alternatywę wobec oryginałów. Jedynym zastrzeżeniem jest krótszy okres gwarancji na części - 3 miesiące na części regenerowane i 6 miesięcy na zamienniki.

Aby zlecić naprawę lub przegląd konserwacyjny skorzystaj z formularza, lub napisz do nas na adres serwis@uplift.com.pl

Baterie

Czas pracy baterii w elektrycznych podestach roboczych powinien wynosić ok 6-8 godzin. Z czasem okres ten się skraca i aby móc kontynuować normalną eksploatację należy je wymienić. Średni czas eksploatacji baterii trakcyjnych to 4 lata.


Proponujemy trzy rodzaje baterii trakcyjnych:
- Kwasowe - klasyczne baterie wymagające okresowej obsługi
- AGM - kwasowe bezobsługowe baterie bezemisyjne
- Żelowe - nowoczesne bezobsługowe baterie bezemisyjne

Napisz do nas na serwis@uplift.com.pl, a pomożemy Ci wybrać odpowiednie baterie. UWAGA! Wymiana baterii wiąże się często z koniecznością kalibracji ładowarki, co może wykonać jedynie wykwalifikowany serwisant. Należy też pamiętać o odpowiednich wymiarach i masie baterii.

Dokumentacja

DTR to skrót od Dokumentacji Techniczno Ruchowej. Warto wiedzieć, że to coś więcej niż instrukcja obsługi i że kompletna DTR jest wymagana przez Urząd Dozoru Technicznego. Brak dokumentacji pośrednio zwiększa ryzyko wypadku i jest podstawą do wstrzymania eksploatacji.

Zapewniamy dostęp do pełnej dokumentacji, schematów elektrycznych i hydraulicznych, katalogów części zamiennych i biuletynów serwisowych. W zależności od tego czy reprezentujesz eksploatującego, firmę serwisową lub jednostkę dozoru technicznego, uzyskasz u nas potrzebny zakres dokumentacji.

Mamy upoważnienie producenta do wystawiania duplikatów deklaracji zgodności CE.

Aby uzyskać dokumentację., napisz do nas na serwis@uplift.com.pl, podając numer fabryczny swojego podnośnika.

Gwarancja

Odpowiedzialność


W imieniu producenta rozpatrujemy naprawy gwarancyjne na cały asortyment JLG. Pamiętaj o podaniu numeru fabrycznego urządzenia oraz daty pierwszego uruchomienia sprzętu.


USŁUGI i CZĘŚCI

Najważniejsze dla nas jest Twoje zadowolenie. Wierzymy, że dobry biznes oparty jest na odpowiedzialności. Tylko na niej można budować relacje z klientami. Na wszystkie nasze usługi oraz dostarczone części udzielamy gwarancji. Jeśli nie jesteś zadowolony z otrzymanego towaru, możesz go zwrócić. Jeśli usterka, którą usunęliśmy powtórzy się - nie będziesz płacił za kolejną wizytę.

Gwarancja wynosi 3 miesiące na wykonane usługi oraz 6 miesięcy na części zamienne. Nawet po upływie tego czasu, prosimy o kontakt jeśli coś jest nie tak jak być powinno.